0 %

ПРАВИЛА проведення акції «Королівський відпочинок у Королівській Пивоварні» та отримання призу.

 

1.Організатором акції є Ресторан «Королівська пивоварня».

 

2. Учасниками акції можуть бути всі громадяни України, які досягли двадцяти однорічного віку, за винятком працівників та представників юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної акції.

 

3. Призом акції є келих найкращго пива міскістю 0,5 літра від Королівської Пивоварні. Для участі у розіграші Призу Учасник має здійснити наступні дії:

 

3.1 Прийти у двір Королівської Пивоварні (вхід з вул. Староєврєврейскої 9, або
пл. Ринок 18).

 

3.2 Сфотографуватися під короною що держе служниця на подвіррі ресторану (корона і служниця знаходяться у дворі, біля входу на літню терасу ресторану)

 

3.3. Викласти своє фото у соцмережі Instagram або Facebook з првязкою до геолокації

 

3.4. Предяви фото на барі, та отримай найкращий напій КОРОЛІВ!

 

4. Контроль за проведенням акції та дотриманням цих ПРАВИЛ здійснює адміністрація ресторану.

 

5. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу.

 

6. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем лише протягом дня в рамках акції.

 

7. Для отримання Призу Учасник зобов'язаний показати фото офіціанту, або адміністратору ресторану з понеділка по четверг, з 11.00 до 19.00 включно, переможцю необхідно пред'явити паспорт, або інший документ затверджуючий особу та вік участника акції.

 

8. Учасник конкурсу має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих правил передачі та отримати приз, в разі визнання Учасника Переможцем акції.

 

9. Учасник Акції зобов'язаний дотримуватись цих Правил акції.

 

10. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою без обмеження у часі та без обмеження за територією. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.

 

11. Беручи участь в акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.

 

12 Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутись за телефоном 032-236 -80 -80.

 

13. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призу, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в акції, встановлених цими Правилами.

 

14. Акція триває в період з 10.04.16 по 31.05.16, з понеділка по четверг, з 11:00 по 19:00 включно.

 

15. Інформація про Правила проведення Акції доводиться до відома невизначеного кола осіб шляхом розміщення в мережі Інтернет на сайті Організатора www.royal-brewery.com