0 %

Королівська пивоварня
- місце королівської гостинності

 

 

І заснував король Данило місто,
І назвав його містом Лева на честь свого єдиного сина...

Здавна Львів вважається містом вельмож та королів, а ще... містом доброго пива!
В цьому куточку планети пиво почали продавати в XIV столітті, а варити - ще в XII-XIII століттях в особистій пивоварні короля Лева, спеціально для короля та його гостей.

Місце розташування Королівської пивоварні знали тільки близькі до короля люди. А варили пиво в ній - за особливими рецептами!

Існує легенда, що в королівській пивоварні було п'ять сортів пива, кожне з яких мало магічні властивості: пиво Правди, пиво Сили, пиво Мужності, пиво Достатку та пиво Влади.

Пиво Правди було найміцнішим та найулюбленішим пивом короля. Саме з ним він зустрічав кожного нового гостя. Завдяки цьому сорту пива Лев оточував себе виключно сильними людьми і справжніми друзями. 

Так на вході Королівської пивоварні з'явився напис "Або пий, або йди". Кожен гість Лева мав спробувати пиво, яке йому пропонував король. Якщо гість п'янів і лика не в'язав одразу ж після першого кухля - аудієнція закінчувалась! А якщо він з насолодою і легкістю випивав та просив ще, то кухлі змінювались на столі один за одним, і кожен з них додавав гостю те, чого він прагнув!

А яке пиво першим спробуєте Ви?